top of page
  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon

Bostancı Köpek Eğitmeni

Bostancı Köpek Eğitmeni


Köpeğim Eğitimde Bostancı bölgesinde hizmet vermektedir. Evde Köpek Eğitimi için Bostancı bölgesinde uzman eğitmenleri ile yerinde köpek eğitimi, evde köpek eğitimi hizmetlerini vermektedir.

Konusunda Uzman köpek eğitmenleri ile köpeğinizin sorunlarını sizlerle beraber çözüyor, sizi kendi köpeğinizin eğitmeni haline getiriyoruz.
Yapmanız gereken Köpeğim Eğitimde nin 0542 134 48 46 ( 0542 1 EĞİTİM ) numaralı telefonuna ulaşıp Bostancı bölgesi için bir randevu almanız.

Bostancı randevunuza istinaden, bölgenize yakın bir uzman eğitmenimiz sizi ve köpeğinizi ziyaret eder. Köpeğinizin sizinle, sizin köpeğinizle olan iletişimini gözlemleyerek, köpeğinizin problemlerini ortaya çıkarır. Sonrasında eğitim programınızın işleyişi ve süreci hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirir. İlk görüşme yaklaşık 90 Dk. sürmektedir.


Tüm bu süreçlerden sonra eğitim alınması konusunda anlaşıldığı takdirde Eğitim takviminiz belirlenir. Köpeğim Eğitimde tarafından tarafınıza doldurmanız gereken bir eğitim bilgi formu çevrimiçi olarak gönderilir, formu doldurup göndermeniz akabinde Eğitim Sözleşmeniz hazırlanır. Sözleşme birimimiz sizi tekrar ziyaret ederek son detayları tamamladıktan sonra eğitim takviminiz onaylanır ve belirlenen tarihte eğitimleriniz başlar.

Köpeğim Eğitimde olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamının arkasında durmak 4 ayaklı dostlarımıza karşı en büyük sorumluluğumuzdur. Köpeğim Eğitimde ekibi olarak hedefimiz: sizinle yaşayacak olan canlarımızın ömürleri boyunca sizlerle mutlu, huzurlu bir hayat yaşayıp, sizlere de bu karşılıksız sevgiyi doyasıya yaşatmasıdır.

Eğitime başladığınız andan itibaren, Uzman Köpek Eğitmenimiz sizinle sürekli olarak iletişim halinde kalarak, olası sıkıntılarınızda destek olup gerekli yönlendirmeleri yapar ve köpeğiniz ile olan iletişiminizin sağlıklı kalmasını sağlayarak, köpeğinizle aranızdaki bağın güçlü olmasını sağlar.

Bostancı bölgesi Köpek Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ve köpeğinizin sorunları hakkında kafanızdaki soru işaretlerini yanıtlamak için:

Bizimle 0542 134 48 46 (0542 1 EĞİTİM) numaralı telefondan veya www.kopegimegitimde.com sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

bottom of page