top of page

İSTANBUL VETERİNER KLİNİKLERİ

Animelove Başakşehir Veteriner Kliniği

Başakşehir

Kurulduğumuz ilk günden beri genç ve dinamik kadromuz ile çağın teknolojik gelişimlerini yakından takip ediyor, hekimlerimizin gözetiminde koruyucu bakım, tıbbi ve cerrahi müdahale hizmeti veriyoruz.

Placeholder Image

Elif Veteriner Kliniği

Ataköy

Minik Dostlarımız ile 2004 yılında Elif Veteriner Kliniği olarak hizmet vermeye başladık. 23 yıllık tecrübemiz ile her yıl biraz daha geliştirerek artan teknik donanımlarımız ile ihtiyaçları olduğu her anda yanlarındayız.

Evcil Dostum Veteriner Kliniği

Ataşehir

1999 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldum. 2006 yılında ortaklarımdan ayrılarak, Evcil Dostum Veteriner Kliniği adlı kliniğimi kurarak, klinisyen veteriner hekim olarak hizmetlerime devam ettim.

Pethome Veteriner Kliniği

Küçükçekmece

Pethome Veteriner Kliniğimizin amacı; yüksek standartlarda hizmet kalitesi, yaşamın kutsallığı ve hayvan sevgisini esas alarak sağlık hizmeti sunmaktır. Kliniğimiz kurulduğu günden beri teknolojik ve bilimsel çalışma düzeyini sürekli artırmayı ve kendini yenilemeyi ilke edinmiştir.

Bahçelievler Veteriner Kliniği

Bahçelievler

Bahçelievler Veteriner Polikliniği olarak; 1996 yılında hayvanseverlere hizmet vermeye başlayan poklinikte 21 yıldır nitelikli veterinerlik hizmetini ilke edinmiş olan kurumumuz, acil veterinerlik hizmetlerinin kalite standartlarına daha uygun ve hayvanseverlere güven veren bir yapıyla onlara daha iyi ve hızlı 7/24 hizmet vermeye başlamıştır.

Vetorium Veteriner Kliniği

Bahçelievler

En iyi dostunuz için en iyi sağlık hizmeti düşüncesi ile çıktığımız bu yolda Bahçelievler Vetorium Acil Veteriner Kliniği ortak bir hedef üstüne kurulmuştur.

bottom of page